O sesjach

Jak to robimy?

Przebieg sesji

Luźna atmosfera

Sesje odbywają się w luźnej atmosferze. Odnośnie strojów i klimatu sesji dogadujemy się wcześniej, tak bym mogła zaplanować całokształt 🙂 Chętnie przyjmuję nowe pomysły i inspiracje, fajnie jeśli jesteśmy “na tej samej stronie” odnoście oczekiwanego efektu, dlatego lubię wcześniej przejrzeć przykładowe zdjęcia jako sugestie. Spotykamy się w umówionej lokalizacji – studio lub plener i zaczynamy!

Czas trwania

Sesja trwa zazwyczaj 1-2h (w zależności od pakietu i koncepcji) i w jej trakcie dbam o to, by model lub modelka (czyli Ty!) nie martwili się tym co ze sobą zrobić i jak się ustawić 🙂 Staram się, byście na fotografiach wyszli w najbardziej korzystny sposób.

Akceptacja

Po sesji w ciągu 3 dni wysyłam Ci link do galerii z miniaturami nieobrobionych fotografii, być mógł/mogła wybrać te, które najbardziej Ci się podobają. Jeśli masz pakiet np. 7 zdjęć, ale spodoba Ci się 8,9,10… zawsze można dokupić kolejne (na sztuki) Po wybraniu przez Ciebie ulubionych fotografii, w ciągu kolejnych 15 dni wysyłam Ci w pełni obrobione zdjęcia.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, śmiało - napisz do mnie:)